Ledeboer, F. Een lesbisch visioen in de middeleeuwen. Het tragische lot van Benedetta Carlini. Homologie : tweemaandelijks wetenschappelijk en kultureel tijdschrift op het gebied van emancipatie van homoseksuele vrouwen en mannen, 8, .
Chicago Style (17th ed.) CitationLedeboer, Françoise. "Een Lesbisch Visioen in De Middeleeuwen. Het Tragische Lot Van Benedetta Carlini." Homologie : Tweemaandelijks Wetenschappelijk En Kultureel Tijdschrift Op Het Gebied Van Emancipatie Van Homoseksuele Vrouwen En Mannen 8 ().
MLA (8th ed.) CitationLedeboer, Françoise. "Een Lesbisch Visioen in De Middeleeuwen. Het Tragische Lot Van Benedetta Carlini." Homologie : Tweemaandelijks Wetenschappelijk En Kultureel Tijdschrift Op Het Gebied Van Emancipatie Van Homoseksuele Vrouwen En Mannen, vol. 8, .